تفکر سایت ایران در طراحی وب

 
ما در سایت ایران این توانایی را داریم که با توجه به اصول حرفه‌ای گرافیک، خلاقیت و نگاه هنرمندانه، وب‌سایتی کاملا سفارشی و منحصر به فرد برایتان طراحی کنیم. در کنار طراحی دقیق و متناسب با جزئیات کسب و کارها، سیستم مدیریت محتوای اختصاصی‌ای برای نیاز مشتریان‌مان توسعه داده‌ایم که انعطاف‌پذیر است و در آن محتواهای پیچیده را نیز به خوبی می‌توان تولید و ویرایش کرد. بهینه‌سازی وب‌سایت در موتورهای جستجو، از دیگر کارهایی هستند که برای ایجاد یا توسعه‌ی برند شما در فضای دیجیتال انجام می‌دهیم.
 
gif1
 
control

شما کجا هستید ؟

اگر وب سایتی ندارید , یا سایت تان ساختار استاتیک دارد , یا زمان و دانش کافی برای به روز رسانی ندارید - سایت ایران - سایت شما را بر اساس نیازهایتان و کارشناسی مجدد طراحی و راه اندازی میکند.

همچنین میتوانید از طریق فرم زیر وب سایتی با امکانات مورد نظرتان سفارش دهید

هزینه و زمان اجرا برایتان ارسال می گردد

 

فرم سفارش طراحی سایت

نام و نام خانوادگی:*

شماره موبایل*

مراحل طراحی در سایت ایران

طراحی سایت و توسعه آن شامل اقدامات زیر می باشد

1انتخاب نام دامنه مناسب

2- اختصاص هاست

3-  جمع آوری اطلاعات

4- طراحی

5-  تست و تحویل

6-  نگهداری

انتخاب نام دامنه مناسب

می توانید در اینجا اطلاعات کاملی از نحوه انتخاب نام دامنه مناسب کسب کنید.

 

اختصاص هاست

این قسمت توسط سایت ایران و با انتخاب بهترین نوع هاست مطابق با پلن های طراحی سایت ارزان ، طراحی سایت حرفه ای ، طراحی سایت فروشگاهی و البته متناسب با فعالیت شما انتخاب می شود.

 

مرحله جمع آوری اطلاعات

اولین گام در طراحی این است که طراح کار خود را با سوالاتی برای درک نیاز مشتری و کمک به برآورده نمودن خواسته های وی آغاز کند.

سوالاتی مانند :

هدف از طراحی چیست؟

چه چیزی شما را به طراحی وب سایت ترغیب می کند؟

آیا یک گروه خاص را برای رسیدن به اهداف خود در نظر دارید؟

مخاطبین سایت شما به دنبال چه نوع اطلاعاتی هستند؟

 

مرحله طراحی

فاکتور اصلی مورد توجه در مرحله طراحی ، مخاطبین مورد نظر برای وب سایت می باشد. قرار دادن عناصری همچون آرم شرکت و رنگ که نشان دهنده ی اهداف و ماهیت کاری وب سایت باشد در مرحله طراحی بسیار دارای اهمیت است.

 

مرحله تست و تحویل

 در این مرحله طراح سایت آخرین جزئیات را انجام و عملکرد وب سایت را تست می کند. این تست شامل مواردی همچون عملکرد نهایی وب سایت و دیگر اسکریپت ها می باشد و تست سازگاری کامل با انواع مختلف مرورگر ها و حصول اطمینان از اینکه سایت با آخرین نسخه مرورگر ها به خوبی نمایش داده می شود.

این مورد در تمام پلن ها اعم از طراحی سایت ارزان ، طراحی سایت حرفه ای ، طراحی سایت فروشگاهی انجام می پذیرد

 

مرحله نگهداری

برخی صاحبان وب سایت علاقمند هستند که کنترل کامل سایت را بر عهده داشته باشند و برخی دیگر خواهان دخالت کامل نیستند و دوست دارند ناظر بر عملکرد سایت باشند که در هر حالتی طراح وب سایت به خوبی می تواند خواسته های شما را بر آورده کند.

این مورد در تمام پلن ها اعم از طراحی سایت ارزان ، طراحی حرفه ای ، طراحی سایت فروشگاهی انجام می پذیرد

دیگر مباحث بسیار مهم در مرحله نگهداری سایت ، SEO (بهینه سازی موتور جستجو) و SEM ( تبلیغات در موتورهای جستجو ) می باشد که شامل انجام بهینه سازی تخصصی سایت توسط  کلمات کلیدی است که باعث بدست آوردن رتبه مناسب توسط وب سایت در رتبه بندی موتور های جستجو می شود، لازم به یاد آوری است که موتور های جستجو نقشی حیاتی در جذب کاربران وب سایت دارند.